Kończą się wakacje, zbliża się niewiadoma… Wykorzystajmy czas dobrej, letniej energii i skumulujmy ją na przyszłość. Mamy dla was propozycję spędzenia energetycznego weekendu, podczas którego naładujecie akumulatory. W sobotę (28.08.) poznamy arkana Gimnastyki Słowiańskiej – praktyki stanowiącej połączenie ćwiczeń dla ciała i umysłu, nawiązującej do tradycji Słowian i skierowanej do kobiet w każdym wieku. Wieczór spędzimy przy ognisku na wspólnych „nocnych Polek rozmowach”, czy też innych pląsach i tanach 🙂. Niedzielny poranek powitamy praktyką jogi. Po śniadaniu oddamy się relaksowi przy dźwiękach mis tybetańskich. Szczegóły praktyk i informacje o prowadzących podam w zakładce „Dyskusja”.
Plan dnia:
Sobota- przyjazd do godziny 12.00, posiłek wege, godzina 13 – 19 gimnastyka słowiańska z przerwami, godzina 20.00 rozpalamy ognisko + kolacja.
Nocleg w namiotach (własnych), kilka osób możemy przenocować w pracowni (warunki turystyczne). Można też wynająć pokój w okolicznych ośrodkach – szczegóły podam niebawem.
Niedziela: (godziny do ustalenia) poranna praktyka jogi prowadzona przez wykwalifikowaną instruktorkę, śniadanie, kawka + pogaduchy, na zakończenie relaks przy dźwiękach mis tybetańskich.
Koszt za całość (obiad, kolacja, śniadanie, kawa, herbata), gimnastyka słowiańska, joga, relaks – 350zł., bilet dla 2 osób 650zł.

Przedpłaty/wpłaty można dokonywać na konto: 33 1910 1048 2944 8602 3327 0001  z dopiskiem „weekend z wibracjami”.

Uwaga! Ilość miejsc ograniczona.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *